Vroeg of laat

Het artikel van Leo Prick in de NRC over de toestand van het MBO kan niet genegeerd worden. Meer dan de helft van onze jongeren wordt afgescheept met buurthuis bezigheden en legt geen fundament voor een duurzame toekomst.
De onlangs opgerichte Stichting van het Onderwijs vlucht naar voren maar doet ook een impliciete oproep om mee te denken. Maar dan wel binnen hun eigen belangen en beleidslijnen.
Vroeg of laat zal ook BON voor de vraag komen te staan of de vereniging mee wil werken aan de restauratie van het onderwijs in Nederland. Onze uitgangspunten zijn duidelijk maar willen en kunnen we ook vuile handen maken en de Augiasstal uitmesten?
Zo ja; onder welke voorwaarden? Laten we onze vereniging “omkopen” met subsidies?

3 Reacties

  1. Omkopen
    Een antwoord op die laatste vraag kan ik wel geven: nee, met het huidige bestuur (net als met het vorige bestuur) weet ik wel zeker dat BON zich niet laat omkopen met subsidies.

  2. Welk artikel?
    Is er een nieuw artikel van Leo Prick in de NRC verschenen? Kan iemand de link even plaatsen?

    • Link
      Volgens mijn informatie is het artikel van Prick gisteren verschenen in NRC en vandaag in NRC Next. Helaas geen link.

Reacties zijn gesloten.