NRC hoofdredactioneel commentaar over de maatschapelijke stage

Een NRC hoofdredactioneel commentaar over de maatschapelijke stage hier te vinden. De NRC maakt gehakt van dit plannetje van de regering.

Zie hier op de BONsite voor een discussie over dit onderwerp.

5 Reacties

  1. Re Maatschappelijke stage
    Die komjoenetie service die kunnen scholen inderdaad best al op school regelen. Heet dat niet gewoon (straf-)corvee? Gewoon uitbreiden tot de woonomgeving van de school. Ik denk dat veel omwonenden blij zijn als er eens wat pakjes Fristi uit hun heg worden geplukt.
    De opmerking over het duiventil-karakter van de middelbare school is mij ook uit het hart gegrepen. Gek word je er van. Zo zijn ze er, zo zijn ze er niet. The Scarlet Pimpernel: they seek him here, they seek him there…..

    • Ja, dit is ongeveer wat ik al eens inbracht
      op dit forum. Geen taak van de school en ik ga er als ouder – als ik dan nog niet richting België ben 😀 – dwars voor liggen.

    • Ik vind deze inval geniaal:
      [Heet dat niet gewoon (straf-)corvee? Gewoon uitbreiden tot de woonomgeving van de school. Ik denk dat veel omwonenden blij zijn als er eens wat pakjes Fristi uit hun heg worden geplukt].

      Probleem opgelost!

  2. Al geplaatst
    Beste Mark79, dit commentaar staat al op de BON-site, ziehier. Jij was wel eerder, maar ik kan mijn reactie niet meer weghalen. En Fritzi was de discussie begonnen.

  3. Maar..
    Dat de redactie van NRC op onze hand is, dat blijkt maar weer uit de laatste woorden van het artikel: ‘..de herculestaak van de verbetering van het onderwijs’.

Reacties zijn gesloten.