Waarde mede BONners,
Er komt een aankondiging in Het Onderwijsblad van de AOB van de oproep van de Protestgroep Ondergewaardeerde Eerstegraders (POE) tot verbetering van de positie van eerstegraders in termen van salaris en bejegening.
Ik heb de redactie gevraagd een verwijzing naar de BON-site te plaatsen onder de uitdrukkelijke toevoeging dat het geen BON-initiatief betreft maar een los van BON staand initiatief van eerstegraders die zich ondergewaardeerd weten.
Ik spreek de hoop uit dat deze aankondiging een begin moge zijn van een betere positie van eerstegraders, en tevens het begin van het eind van het POE-initiatief.
Bram Roth
verkeerde volgorde
Beste Bram,
Alle lof voor elk initiatief voor welk prijzenswaardig doel dan ook. Ik wil toch de volgende kanttekening plaatsen: als er bij een initiatief BON genoemd wordt, dan dat graag tevoren afstemmen met het bestuur. We worden nu voor een voldongen feit geplaatst. Dit is niet de juiste volgorde van handelen.
Namens het bestuur,
Ralph Hanzen
Niet slim
Het lijkt mij niet slim allerlei individuele acties op te zetten. De politiek is alleen gevoelig voor de macht van het getal. Dus de acties bundelen, gezamenlijk optrekken, oppassen dat je niet uit elkaar gespeeld wordt.